Novi poraz Nastasićevog Šalkea u Bundesligi, Baumgartner razigran u trijumfu Hofenhajma

Večernje novosti 27.05.2020  |  Beta

Šalke nije uspeo da dođe do trijumfa ni protiv Dizeldorfa. Hofenhajm savaldao Keln koji je ponovo promašio penal

Fudbaleri Fortune pobedili su večeras na svom terenu u Diseldorfu Šalke sa 2:1, u utakmici 28. kola Bundeslige i zadržali šanse za opstanak u ligi. Šalke je poveo u 53. minutu golom Vestona Mekinija, a zatim je Fortuna uspela da preokrene rezultat. Izjednačio je Roven Henings u 63. minutu, a pet minuta kasnije pobedu domaćima doneo je Kenan Karman. Matija Nastasić je odigrao svih 90 minuta za goste. Fortuna je ostvarila tek šestu pobedu u prvenstvu i sa 27 bodova