Nastavljena Superliga: Remi na "Karađorđu", pobeda Spartaka u Inđiji

RTV 29.05.2020  |  Tanjug, RTS

NOVI SAD, INĐIJA - Fudbalska Superliga Srbije nastavljena je danas posle dva i po meseca pauze zbog pandemije korona virusa, a u prvom meču 27. kola Spartak iz Subotice slavio je u Inđiji sa 2:1 (1:1), dok je Vojvodina u Novom Sadu odigrala nerešeno protiv Čukaričkog 1:1 (1:0).

U meču koji je odigran bez prisustva gledalaca na „Karađorđu“, strelac za Vošu bio je Bojić u 13, dok je gol za Beograđane postigao Tedić u 76. minutu (p). Prva prilika na utakmici je viđena u 11. minutu, kada je Vukadinović dobro prošao po levoj strani i šutirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je Petrović odbranio. Međutim, samo dva minuta kasnije, Voša je ipak došla u vođstvo. U šesnaestercu Čukaričkog, Čović je sjajno proigrao Vukadinovića, koji je izašao sam