Superliga: Tsc ‘razbio’ Javor i poslao ih u Ivanjicu sa šest golova u mreži! Klubu iz Bačke Topole Evropa na dohvat ruke

Hot sport 31.05.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Bačke Topole savladali su ubedljivo Javor u prvom nedeljnom meču 27. kola Superlige Srbije rezultatom 6:1 (2:0).

Već posle nekoliko minuta bilo je jasno da će gosti iz Ivanjice loše proći u Senti protiv raspoloženog protivnika. Strelac u 5. minutu posle kornera Duronjića bio je Silađi, koji je izbio na prvo mesto na listi strelaca. Već posle 21. minuta na semaforu je pisalo 2:0. Nakon još jednog centaršuta Duronjića iz kornera, Tumbasević je duplirao prednost domaće ekipe. Četiri minuta kasnije, delovalo je da je Javor oštećen za penal. Đuro Zec je napucao na gol liniji