Golobradi klinac ukrao šou zvezdama Bajerna: Fudbaler Leverkuzena postao najmlađi strelac u istoriji Bundeslige!

Hot sport 06.06.2020  |  Vladimir Andonov

Bajer Leverkuzen je u 30. kolu Bundeslige kod kuće izgubio od Bajerna rezultatom 4:2, međutim domaćin je u ovom duelu ipak uspeo da uđe u istoriju.

Robert Levandovski treći je put u karijeri dostigao 30 golova u bundesligaškoj sezoni, a Tomas Miler izjednačio je rekord lige Kevina de Brujnea sa 20 asistencija. BUNDESLIGA: Bajern sve bliži tituli! Bavarci preslišali Leverkuzen uz čak šest viđenih golova (VIDEO) Ipak i Bajer je dobio novog rekordera Bundeslige, koji je ukrao šou zvezdama Bavaraca. Na poluvremenu je ušao, a u 89. minutu za konačnih 2:4 gol je postigao Florijan Virc i tako sa 17 godina i 34 dana