Bundesliga: Grujićeva Herta nije izdržala, Dortmund pobedom održao šanse za titulu (video)

Hot sport 06.06.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Hertu u meču 30. kola Bundeslige na svom stadionu rezultatom 1:0 (0:0), i tako ostali u teoretskoj trci sa Bajernom za šampiona Nemačke.

Prvo poluvreme je bilo prilično mirno i neujednačeno, pošto je Borusija kontrolisala igru, imala veći posed lopte i znatno više pokušaja na gol. GOLOBRADI KLINAC UKRAO ŠOU ZVEZDAMA BAJERNA: Fudbaler Leverkuzena postao najmlađi strelac u istoriji Bundeslige! U nastavku smo već videli više borbe, ali je svakako Borusija Dortmund bila kvalitetnija i opasnija, pa je tamo u 58. minutu uspela sve to i da naplati zahvaljujući sjajnom Emreu Džanu. BUNDESLIGA: Bajern sve