Superliga: Vojvodina slavila protiv Javora, Inđija golom u završnici savladala Čukarički

Večernje novosti 06.06.2020  |  Beta

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima ekipu Javora sa 3:1, dok je Inđija bila bolja na Banovom Brdu u utakmicama 28. kola Superlige Srbije

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima ekipu Javora sa 3:1, u utakmici 28. kola Superlige Srbije. Ekipa Nenada Lalatovića povela je golovima Dejana Zukića, u 56. i 68. minutu, da bi na 3:0 povisio Marko Jevremović autogolom u 80. minutu. Konačan rezultat postavio je Vanja Zvekanov u 82. minutu. Vojvodina je upisala 18 pobedu od početka šampionata i treća je na tabeli sa 59 bodova, dok je Javor na 13. poziciji sa 24 osvojena boda. Fudbaleri Vojvodine će u