Poluvreme - Neko nije došao, neko stigao sa MMA turnira, a ko je "top naložen"? (TVITOVI)

Sportske.net 10.06.2020  |  Sportske.net

Nervozni i jedni i drugi, Zvezda nešto bliža golu, ali je Partizan imao inicijativu.

Nakon prvih 45 minuta u Humskoj, rezultat je 0:0. Partizan nešto konkretniji rival, ali su putevi uglavnom zatvoreni ka golovima i jednog i drugog tima. Zvezda pogodila stativu, dosta nervoze na obe strane. Prva prava prilika bila je u 19. minutu utakmice, Sadik je iz veoma teške situacije prvo nasamario Gobeljića, a potom je šutirao. Borjan na mestu. Borjan je posle kornera isčupao loptu iz rašlji, Natho je gađao gol, bilo je veoma blizu, mogao je da se proslavi.