Superliga Srbije: Radnički u goleadi nadigrao Radnik u Surdulici, Napredak minimalcem pobedio Mladost

Hot sport 13.06.2020  |  Vladimir Andonov

U poslednjem meču subotnjeg programa 29. kola Superlige Srbije, Radnički iz Niša slavio je protiv Radnika u Surdulici rezultatom 2:4 (1:1).

Radnički i Radnik ponovo su odigrali jedan meč sa velikim brojem golova. Đorđević je u 22. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, a Mihajlović je u 42. minutu uspeo da donese izjednačenje. Kostić je u 72. minutu zatresao svoju mrežu i Radnički je došao do prednosti. Nije se predavao domaćin, pa je Makarić doneo izjednačenje samo pet minuta kasnije. Međutim, na scenu ponovo stupa Mihajlović. Napadač je postigao vodeći gol u 81. minutu, a zatim u 85. asistira Čumiću,