Bundesliga: Haland u 95. minutu spasio Dortmund, Kostić i Gaćinović ubedljivi protiv Grujića, Bajern na korak do titule

Večernje novosti 13.06.2020  |  V.N.

Verder sada ima 28 bodova, tri manje od Majnca koji je prvi iznad crte ali ima i utakmicu manje. Paderborn je poslednji sa 20 bodova.

NORVEŠKO čudo opet pogađa kada je najvažnije. Pogotkom Erlinga Halanda u petom minutu sudijske nadoknade, fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su u Diseldorfu domaću Fortunu sa 1:0 u utakmici 31. kola Bundeslige. Bio je ovo Halandov 11. gol na 12 poslednjih mečeva koji je njegovom timu doneo 20. prvestvenu pobedu i tri boda da se učvrsti druga pozicija na tabeli. U 65. minutu poništen je gol Borusije, pošto je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je