Fudbal se vratio u Italiju: Juventus u finalu, Ronaldo promašio penal, crveni za Rebića posle „jezivog“ starta

Vesti online 13.06.2020

Posle tri meseca pauze zbog pandemije korona virusa, ponovo se igra fudbal u Italiji, a Juventus je u revanšu protiv Milana večeras izborio plasman u finale Kupa.

Utakmica je završena bez golova, a Juventus ide dalje zahvaljujući remiju u Milanu 1:1. Kristijano Ronaldo promašio je penal u 16. minutu, a samo minut kasnije Milan je ostao sa 10 fudbalera nakon isključenja Anta Rebića. Imao je Milan nekoliko prilika, nije baš da je bio totalno u defanzivi, ali je Juventus bio bolji rival u prvom meču odigranom posle koronavirusa i normalno pred praznim tribinama. Prosto je neverovatno šta je sve branio golman Luiđi Donaruma, po