Uzbuđenje kakvo se u srpskom kupu ne pamti! Penali odlučili - trofej je Vošin, Lalatović u delirijumu

Sportal blic 24.06.2020  |  P. L.

Fudbaleri Vojvodine osvojili su Kup Srbije nakon boljeg izvođenja penala, pošto je rezultat na kraju drugog produžetka bio 2:2, a čovek odluke je sa bele tačke bio Stefan Đorđević.

Vitas i Zdjelar su promašili jedanaesterce, a od Novosađana niko. Vojvodina je imala dva gola prednosti sve do 81. minuta. Krajem prvog poluvremena je Vukadinović doneo prednost Novosađanima, duplirao ju je Bojić, da bi meč odveli u produžetak i Partizan spasili Filip Stevanović i Lazar Pavlović u finišu. To je bilo to što se fudbala u Srbiji u sezoni 2019/20 tiče. Veliko finale na niškom „Čairu“ i dve najbolje ekipe u kupu ove sezone, neutralni teren, Vojvodina