Barsa se oprašta od titule u Španija: Mesijev 700. gol nedovoljan za pobedu u derbiju sa Atletikom (VIDEO)

Vesti online 01.07.2020

Aktuelni fudbalski prvak Španije Barselona, sve je dalje od odbrane titule, pošto je u utorak uveče na svom terenu u derbi utakmici protiv madridskog Atletika odigrala nerešeno 2:2 (1:1).

Od ukupno četiri gola, ni jedan nije bio „normalan“, jer su viđeni jedan auto gol i tri pogotka sa bele tačke. Barselona je povela u 11. minutu auto golom Dijega Koste, a Madriđani su izjednačili u 18. pogotkom Saula iz jedanaesterca. Barsa je ponovo povela početkom drugog poluvremena, kada je Mesi u 50. minutu bio strelac sa bele tačke, što mu je bio 700. gol u karijeri. Gosti iz Madrid stigli su do izjednačenja u 62. minutu, kada je opet iz jedanaesterca ponovo