Komedija! Imamo autogol godine! Pogledajte kako je Milan izbegao katastrofu u 94. minutu! (video)

Kurir 02.07.2020

SPAL i Milan odigrali su nerešeno 2:2 u 29. kolu Serije A, a meč je obeležio neverovatan autogol domaćina u samom finišu utakmice.

Spal je odigrao sjajno prvo poluvreme imali su dva gola prednosti, međutim, u 43. minutu su ostali sa igračem menje jer je D'Alesandro dobio crveni karton. Milan je dominirao u drugom delu meča, ali prednost SPAL-a su uspeli da smanje tek u 79. minutu. SPAL se fenomenalno branio, ali je uspeo da dobije još jedan crveni karton, pa je prava drama viđena u finišu. Sav trud domaćina pao je u vodu u 94. minutu. Milan nije mogao da da gol, pa je to učinio nesrećni