Magija vredna opstanka! Velbekove makazice za preokret stršljenova protiv nemoćnog Noriča! Video

Kurir 07.07.2020

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras kao gosti u londonskom derbiju Kristal Palas sa 3:2, u utakmici 34. kola Premijer lige i popeli se na treće mesto na tabeli.

Čelsi je poveo golovima Olivijea Žirua u šestom i Kristijana Pulišića u 27. minutu, a kod oba gola asistent je bio Vilijan. Posle toga gol za domaće postigao je Vilfred Zaha u 34. minutu, a dva gola prednosti "plavcima" vratio je Tami Ejbraham u 71. minutu. Konačan rezultat postavio je Kristijan Benteke pogotkom u 72. minutu. Čelsi je ostvario 18. pobedu i preskočio je Lester na trećem mestu na tabeli sa 60 bodova. Lester ima dva boda manje, ali i utakmicu manje,