Senzacionalni meč na san siru! Juventus vodio sa 2:0, a onda je usledio blicskrig Milana i kiša golova, Lacio u igri za Skudeto! /video/

Sportal blic 07.07.2020  |  M.D.S.
Senzacionalni meč na san siru! Juventus vodio sa 2:0, a onda je usledio blicskrig Milana i kiša golova, Lacio u igri za…

Ukoliko ste stari Kalčo romantičar ovo je za vas bila prava poslastica.

Dva poluvremena, dva lica fudbala na Apeninima. Uspavanka, pa spektakl. Da je trebalo snimiti najbolje momente samo na osnovu prvih 45 minuta duela i u 31. kolu Serije A verovatno bi u izbor ušao samo pogodak Zlatana Ibrahimovića koji je poništen zbog ofsajda u nadoknadi vremena. A onda je krenulo uživanje... je dobio priliku od prvog minuta, na momente je delovao pogubljeno, a onda u 47. minutu pušta korak pravi sprint i onda sa vrha kaznenog prostora pogađa