Povezane vesti

Mihajlović isključen, Napoli slavio u gostima u borbi za Evropu, Atalanta ne staje (video)

Mihajlović isključen, Napoli slavio u gostima u borbi za Evropu, Atalanta ne staje (video)

Sportski žurnal 08.07.2020
Poraz Mihajlovićeve Bolonje, Roma bolja od Parme, Torino od Breše. Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima ekipu Đenove sa 2:1, u utakmici 31. kola italijanske Serije A. Prednost Napoliju doneo je Dris Mertens u finišu prvog poluvremena… »
Serija A: Napoli ‘gurnuo’ Đenovu u zonu ispadanja, ‘nula’ u Firenci

Serija A: Napoli ‘gurnuo’ Đenovu u zonu ispadanja, ‘nula’ u Firenci

Hot sport 08.07.2020
Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima Đenovu rezultatom 1:2 u utakmici 31. kola italijanske Serije A. Napolitancima ova pobeda nije bila preterano bitna, pošto su maltene izgubili sve šanse za plasmanom u Ligu šampiona, dok je Đenova sebi… »
Fudbaler Lacija kažnjen i suspendovan zbog ujedanja

Fudbaler Lacija kažnjen i suspendovan zbog ujedanja

Nova 08.07.2020
Fudbaler Lacija Patrik suspendovan je na četiri utakmice i kažnjen sa 10.000 evra. Ta kazna mu je izrečena zbog ujedanja protivničkog igrača. Lacio je izgubio od Lečea i tako se još više udaljio od titule. U finišu tog meča, u nadoknadi vremena… »
Ujeo protivnika, suspendovan četiri utakmice

Ujeo protivnika, suspendovan četiri utakmice

Večernje novosti 08.07.2020
Fudbaler Lacija Patrik suspendovan je na četiri utakmice i kažnjen sa 10.000 evra zbog ujedanja protivničkog igrača. Fudbaler Lacija Patrik suspendovan je na četiri utakmice i kažnjen sa 10.000 evra zbog ujedanja protivničkog igrača. Lacio je u… »
Glumio Suareza, dobio četiri meča suspenzije

Glumio Suareza, dobio četiri meča suspenzije

Sportske.net 08.07.2020
Oštra kazna. Defanzivac Lacija Patrik propustiće naredne četiri utakmice, pošto je zaradio žestoku kaznu zbog ujedanja igrača Lećea Đulija Donatija. Lacio je u utorak izgubio od Lećea i tako propustio šansu da se približi Juventusu, ali to nije… »
Ibrahimović: Ja sam predsednik, igrač i trener, imam još mesec dana da uživam

Ibrahimović: Ja sam predsednik, igrač i trener, imam još mesec dana da uživam

Vesti online 08.07.2020
Veliki preokret je u utorak veče napravio Milan protiv Juventusa. Delovalo je da je Juventus „overio“ tri boda pogotkom Kristijana Ronalda u 53.minutu, kada je povisio rezultat na 0:2, međutim Milan je neverovatnim preokretom došao do pobede od… »
‘Plavci’ slavili u gradskom derbiju: Žiru ‘spasio’ Ligu Šampiona, Zaha ‘ubio’ pauka (video)

‘Plavci’ slavili u gradskom derbiju: Žiru ‘spasio’ Ligu Šampiona, Zaha ‘ubio’ pauka (video)

Hot sport 08.07.2020
Fudbaleri Čelsija savladali su kao gosti Kristal Palas sa 3:2, na otvaranju 34. kola Premijer lige. Ekipa Frenka Lamparda povela je golom Olivijea Žirua već u 6. minutu. Francuzu nije bilo teško da zatrese mrežu rivala posle asistencije Vilijana, a… »
Zlatan u svom stilu: Da sam bio ovde od početka, osvojili bismo titulu

Zlatan u svom stilu: Da sam bio ovde od početka, osvojili bismo titulu

Mozzart sport 08.07.2020
"Star sam, ali godine su samo broj", kaže Ibra. Prvo su se radovali navijači Juventusa kada je pre dva kola Milan razbio Lacio i dao crno-belima priliku da dođu na korak od titule. A onda su Rosoneri u utorak uveče „resetovali“ i Staru damu u… »
Ibrahimović: Da sam od prvog dana tu osvojili bismo Skudeto! Predsednik sam, igrač, trener, a plaćaju me…

Ibrahimović: Da sam od prvog dana tu osvojili bismo Skudeto! Predsednik sam, igrač, trener, a plaćaju me…

Hot sport 08.07.2020
Zlatan Ibrahimović bio je zadovoljan posle pobede Milana u derbiju protiv Juventusa (4:2) i istakao je da postoje situacije nad kojima nema kontrole. Ubedljivo je u derbiju Serije A Milan savladao Juventus (4:2) iako je u jednom trenutku imao dva gola… »
Zlatan razbio Juve, pa poručio: Ja sam predsednik, trener i igrač!

Zlatan razbio Juve, pa poručio: Ja sam predsednik, trener i igrač!

Mondo 08.07.2020
"Plaćaju me samo kao da sam igrač", kazao je uvek zanimljivi Ibrahimović. "Plaćaju me samo kao da sam igrač", kazao je uvek zanimljivi Ibrahimović. Zbog novog kiksa Lacija deluje da je Juventus na korak od nove šampionske titule, ali će se… »
Zlatan "razbio" ronalda pa zagrmeo! Ibrahimović: Nisam vam ja maskota!

Zlatan "razbio" ronalda pa zagrmeo! Ibrahimović: Nisam vam ja maskota!

Sportal blic 08.07.2020
Zlatan Ibrahimović je minule noći blistao od sreće. Kako i ne bi, kada je "dirigovao" pobedom Milana nad vodećim timom Serije A. , a upravo je Ibrahimović započeo preokret jer je realizovao penal kada je njegov tim gubio sa 0:2. Zlatan nije ostao do… »
"Ja sam predsednik, trener, igrač, ali me plaćaju samo kao igrača"

"Ja sam predsednik, trener, igrač, ali me plaćaju samo kao igrača"

Telegraf 08.07.2020
Zlatan Ibrahimović pokazao klasu protiv Juventusa, a onda u svom stilu prokomentarisao igre. Fudbaleri Milana pobedili su Juventus u 31. kolu Serije A rezultatom 4:2 (0:0), iako su do 62. minuta gubili sa 2:0! Sve je krenulo od 62. minuta i penala koji… »
Ibrahimović: Da sam stigao u septembru, Milan bi osvojio Skudeto

Ibrahimović: Da sam stigao u septembru, Milan bi osvojio Skudeto

Večernje novosti 08.07.2020
Ja sam predsednik, igrač i trener! Ali plaćaju me samo kao fudbalera i to nije dobro, našalio se švedski internacionalac. Zlatan Ibrahimović bio je zadovoljan posle pobede Milana u derbiju protiv Juventusa (4:2) i istakao je da postoje situacije nad… »
“Ja sam predsednik, igrač i trener! Da sam došao ranije…”

“Ja sam predsednik, igrač i trener! Da sam došao ranije…”

Nova 08.07.2020
Zlatan Ibrahimović, vremešni 38-godišnji napadač Milana, oglasio se posle velikog preokreta i velike pobede nad Juventusom u 31. kolu Serije A - 4:2 (0:0). Ibrakadabra je u svom stilu pripredio šou za novinare posle svega što se izdešavalo na… »
Serija A: Spektakularan meč na San Siru, Juventus vodio 2:0, a onda ih je Milan uništio

Serija A: Spektakularan meč na San Siru, Juventus vodio 2:0, a onda ih je Milan uništio

Večernje novosti 08.07.2020
Fudbaleri Lećea pobedili su večeras na svom terenu Lacio sa 2:1, u utakmici 31. kola Serije A i ostvarili važne bodove u borbi za opstanak. Fudbaleri Milana savladali su ekipu Juventusa nakon preokreta rezultatom 4:2, u okviru 31. kola italijanske… »
Nestvaran potop Juventusa u Milanu za 18 minuta

Nestvaran potop Juventusa u Milanu za 18 minuta

N1 Info 08.07.2020
Fudbaleri Milana u neverovatnoj utakmici 31. kola italijanskog prvenstva pobedili su Juventus na San Siru rezultatom 4:2, a svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. Crno-beli su sedam kola pre kraja šampionata ostali na prvoj poziciji sa sedam… »
Senzacionalni meč na san siru! Juventus vodio sa 2:0, a onda je usledio blicskrig Milana i kiša golova, Lacio u igri za…

Senzacionalni meč na san siru! Juventus vodio sa 2:0, a onda je usledio blicskrig Milana i kiša golova, Lacio u igri za…

Sportal blic 07.07.2020
Ukoliko ste stari Kalčo romantičar ovo je za vas bila prava poslastica. Dva poluvremena, dva lica fudbala na Apeninima. Uspavanka, pa spektakl. Da je trebalo snimiti najbolje momente samo na osnovu prvih 45 minuta duela i u 31. kolu Serije A verovatno… »

Vesti dana »