Ibrahimović: Ja sam predsednik, igrač i trener, imam još mesec dana da uživam

Vesti online 08.07.2020

Veliki preokret je u utorak veče napravio Milan protiv Juventusa. Delovalo je da je Juventus „overio“ tri boda pogotkom Kristijana Ronalda u 53.minutu, kada je povisio rezultat na 0:2, međutim Milan je neverovatnim preokretom došao do pobede od 4:2.

Prvi gol Milana postigao je Zlatan Ibrahimović iz penala, a posle meča je u svom stilu prokomentarisao utakmicu i svoju ulogu u Milanu. – Star sam, to više nije tajna. Godine su samo broj. Odlično radim, postižem dobar balans u svemu i protiv Juventusa sam igrao više nego u prethodnom meču. OSećam se dobro, pokušavam da pomognem ekipi na sve načine, rekao je Zlatan. Iako je igru napustio u 67.minutu, Ibrahimović je sa klupe nastavio da bodri saigrače i da im daje