Srpski troznak u Španiji: Gudelj akter preokreta za ligu šampiona, Dmitrović sačuvao Eibar, Radoja bez boda

Sportal blic 10.07.2020

Trojica srpskih fudbalera igrala su u tri utakmice španskog prvenstva koje su na programu bile u četvrtak uveče. je uspeo da sačuva mrežu Eibara u duelu sa Leganjesom.

Meč je završen bez pobednika, a i bez golova - 0:0, s tim da je naš golman odbranio jedini udarac koji je išao u metu ispred koje se nalazio. je odigrao 64 minuta za Levante na gostovanju Majorki, kojoj je pobeda mnogo značila, a i do koje je došla pogocima Suća i Kuboa - 2:0. Sa druge strane, je svih 90 minuta igrao za Sevilju na gostovanju u Bilbau, gde je Atletik poveo preko Kape, ali je na kraju poražen. U razmaku od četiri minuta Sevilja je, naime, došla do