Bolonja za dva minuta ispustila dva gola prednosti, a šta je u pauzi radio Kevin Lazanja?

Mozzart sport 12.07.2020

Fjorentina stigla do boda u nadoknadi, Kaljari remizirao s Lećeom, Sampdorija slavila protiv Udinezea

I neka posle neko kaže da 2:0 nije najopasniji rezultat. Više od 80 minuta Parme nije bilo u malom derbiju Emilija - Romanje, Bolonja je imala sigurna dva gola prednosti, ali je čudom sve uspela da ispusti za dva minuta u sudijskoj nadoknadi - 2:2 (2:0). Nije Bolonja bila mnogo bolja ekipa, ali je opet kontrolisala meč, jer Parma nije pokazala gotovo ništa sve do finiša utakmice. Crveno-plavi su imali start utakmice kakav su samo mogli da požele. Rikardo Orsolini