Velika pobeda u gostima za evropsku nadu! Barnli sa dva igrača više do pobede nad drugoligašem Noričem! Video

Kurir 18.07.2020

Fudbaleri Barnlija pobedili su danas u gostima ekipu Noriča sa 2:0, u utakmici 37. kola Premijer lige.

Barnli je poveo u finišu prvog poluvremena golom Krisa Vuda, a konačan rezultat postavio je autogolom Ben Godfri u 80. minutu. Norič je meč završio sa dva igrača manje na terenu, pošto su crvene kartone još u prvom poluvremenu dobili Emilijano Buedija i Josip Drmić. Barnli je upisao 15. pobedu u šampionatu i trenutno je deveti na tabeli sa 54 boda, odnosno ima samo dva boda manje od šestoplasiranog Vulverhemtona, dok je Norič poslednji sa samo 21 osvojenim bodom.