Zbog ovoga je on Zlatan: Ibrahimović 2:1 Sasuolo, kakvo prvo poluvreme napadača! /video/

Sportal blic 21.07.2020  |  P. L.

Kakvo poluvre u Ređo Emiliji, jedno od onih koje će biti povod za dodatno "paunisanje" Zlatan Ibrahimovića koji je u kratkom vremenskom razmaku postigao dva vrlo lepa gola.

Napadač Milana treba da bude zahvalan turskom veznom fudbaleru Čalhanogluu koji mu je u oba navrata bio asistent. Prvi gol je stigao nakon, činilo se, ne toliko opasne akcije gostujućeg tima. Bilo je puno igrača na polovini Sasuola, ali je i domaćin dobro postavio odbranu. Međutim, delimično i neočekivano je Hakan Čalhanoglu uputio centaršut u srce kaznenog prostora, lopta je padala pred Ibrahimovića što nije bio problem za švedskog napadača koji se bacio i u padu