Noćna mora od utakmice za Bogdanovića: Ponor kakav Bogdan u karijeri nije imao, šut 1-15 i rasprava sa trenerom nasred meča

Sportal blic 04.08.2020  |  P. L.
Košarkaši Dalas Maveriksa pobedili su Sakramento Kingse rezultatom 114:110 uz izuzetno lošu partiju Bogdana Bogdanovića koji nije imao nijedan poen sa 14 promašenih šuteve iz igre, sve do poslednjeg minuta produžetka kada je pogodio trojku van balansa. Gotovo celo prvo poluvreme bilo je u znaku Sakramento Kingsa koji su uspevali da zaustave mnoštvo akcija Dalasa, a da prostim napadima na drugoj strani dolaze do lakih poena. Taj deo meča je bio dobar za Sakramento,