Nikola Jokić od danas ima novi nadimak! Fenomenalna partija Srbina: jedna, druga, treća vezana i to je to - povratka za San Antonio više nije bilo! /video/

Sportal blic 06.08.2020  |  P. L.
Nikola Jokić od danas ima novi nadimak! Fenomenalna partija Srbina: jedna, druga, treća vezana i to je to - povratka za San…
Denver Nagetsi su u noći između srede i četvrtka porazili San Antonio Sparse rezultatom 132:126 I te kako zapažen bio je Nikola Jokić sa 25 poena i 11 asistencija, pogotovo tokom trećeg kvartala kada je serijom trojki vratio Nagetse u život i od navijača dobio još jedan nadimak: Trikola. Prva četvrtina je potpuno bila u znaku Nagetsa kojima je trebalo samo nekoliko minuta da pobegnu na dvocifrenu prednost. Sredinom prve deonice su imali i 12 razlike igrači Majkla