Nesreća na Divčibarama: Novosađanka pala s panoramske ljuljaške pravo na kamenjar, spasli je vatrogasci Vladimir i Milan
Kurir 12.08.2020

VALJEVO - Prosvetna radnica iz Novog Sada T.P.S. (60) je teško povrđena kada je pala sa panoramske ljuljaške na Divčibarima, u blizini skijališta “Crni vrh”.
Reč je o drvenoj improvizovanoj ljuljaški na vrhu ski- taze, iz koje je ispala Novosađanka. Incident se dogodio juče u poslepodnevnim časovima kada se T.P.S. (60), koja je planinarila u društvu prijateljice na Divčibarama i popela se na panoramsku ljuljašku, improvizovani drveni objekat postavljen na vrhu ski-staze. U jednom trenutku, međutim, ona je ispala iz ljuljaške i sa visine od preko dva metra pala na kamenjar, zadobivši ozbiljne povrede glave, ruku i leđa.