Pašalić razočaran: Šteta! Ali, to su takvi timovi, daju ti dva gola za dva minuta

Mozzart sport 12.08.2020

Atalanta imala sve u svojim rukama i nije uspela da se odbrani u poslednjim minutima...

Mario Pašalić otvorio je četvrtfinalni duel protiv Pari Sen Žermena sjajnim golom u 27. minutu utakmice i sve do samog kraja se činilo da će to biti i pobedonosni pogodak. A onda je usledio pravi uragan pa je Pari Sen Žermen uspeo da preokrene i da slavi na kraju sa 2:1. Naravno, ne treba isticati koliko su igrači Atalante bili tužni posle meča. "Šteta! Bili smo tako blizu. Ali ovo je Liga šampiona, timovi sa takvim kvalitetom u napadu mogu da postignu dva gola za