Top Bet tiket dana: Zanimljiva ponuda za četvrtak, tu je meč Lige šampiona, a ovo su naši predlozi!

Hot sport 13.08.2020  |  Vladimir Andonov

Zanimljiv meč Lige šampiona između Lajpciga i Atletiko Madrida, a pored tog duela spremili smo još tri zanimljive utakmice, a ovo su predlozi koje je obezbedio naš partner Top Bet kladionica.

LAJPCIG – ATLETIKO MADRID 1X (1.68) Utakmica Lige šampiona, veliki ulog. Obe ekipe igraju odličan fudbal, ali malu prednost dajemo nemačkom predstavniku koji, nadamo se neće izgubiti u regularnih 90 minuta. ELFSBORG – FALKENBERG I1-3&II1-3 (1.90) Duel druge i pretposlednje ekipe u šampionatu Švedske. Domaćin igra efikasno i očekujemo barem po jedan gol u oba poluvremena. AIK – OSTERSUND 1-2 (1.65) Vrlo tvrde ekipe, igraju na mali borj golova, ali zbog lošeg