Vatromet sjajnog fudbala: Spartak hrabro pao na Marakani, Zvezda trijumfalno na Evropu (video)

Večernje novosti 14.08.2020  |  Novosti online/Z. Ćorović

PET golola, dva penala, raspoloženi rivali - sve je prštalo od napadačkog fudbala u odličnom derbiju koji je na kraju pripao šampionu.

Crvena zvezda je u drugom poluvremenu uspela da primiri i savlada poletne igrače Spartaka i dođe do maksimalne, četvrte pobede u novom prvenstvu: 3:2 (1:1). Napadač domaćih Ben se iskupio za promašeni penal tako što se posle toga dva puta upisao u strelce, pa je i sam skrivio jedaneesterac za goste. Najveća je šteta što su samo prazne tribine „uživale“ u ovom raskošnom, otvorenom dvoboju dve prvoplasirane ekipe. Prvo poluvreme vrhunsko, na evropskom nivou po