Pobeda sa klupe: Savo uveo krila, Ivanović i Denis preskočili baru u Surdulici (video)

Mozzart sport 15.08.2020

Partizan bolji od Radnika, crno-beli brinu zbog Sume, a tim Sima Krunića žali za propuštenim šansama – 2:0

Jedno poluvreme za zaborav – jedno za kalup. Drugi meč zaredom završio je Partizan pobedom bez primljenog gola, četvrti put uzastopno otkako ga vodi Savo Milošević razoružao Radnik, iz barama pokrivenog surduličkog stadiona doneo tri boda, a na jednom od najudaljenijih gostovanja od Beograda nagovestio da je raskrstio s rezultatskom, ne i igračkom, krizom u početnom delu šampionata – 2:0. Parni valjak su iz letargije uočljive tokom početnih 45 minuta pokrenuli