Poluvreme - Partizan neubedljiv, nevreme u Surdulici, raste nervoza među ''Grobarima''

Sportske.net 15.08.2020  |  Sportske.net

Crno-beli danas ponovo podsećaju na izdanja sa prethodnih gostovanja, a veliki pljusak u Surdulici pravi dodatne probleme i jednima i drugima. Čak je i TV prenos bio u prekidu desetak minuta.

Posle prvog poluvremena u Surdulici, Radnik - Partizan 0:0, u meču četvrtog kola Superlige. U petom minutu velika prilika za Radnik, Viktor Lukić je iskosa sa desne strane šutirao sa petnmaestak metara, golman Popović je nesigurno intervenisao, ali Makarić nije uspeo da odbijenu loptu sprovede u mrežu. Tri minuta kasnije posle jednog kornera Popović leti u prazno, ali ponovo su crno-beli imali dosta sreće, jer nije bilo nikog da tu loptu pošalje u nebranjenu mrežu.