Sevilja je u finalu Lige Evrope! Katastrofalna odbrana koštala Junajted borbe za trofej

Vesti online 16.08.2020

Fudbaleri Sevilje savladali su Mančester junajted u polufinalu Lige Evrope sa 2:1 (1:1) pa će se u finalu sastati protiv pobednika susreta Inter – Šahtjor.

Mančester Junajted je poveo već u devetom minutu. Sjajna akcija i pas Marsijala ka Rašfordu kojeg obara Karlos. Brih uz saveta VAR-a pokazuje na belu tačku, Bruno Fernandeš je neumoljiv u ovakvim situacijama. Sevilja uspeva da se konsoliduje. Sjajnu akciju sa leve strane kruniše Suso kao desno krilo, De Hea nije imao šanse u 26. minutu. U nastavku bolja igra Junajteda, Marsijal se oprobao, ali šut Francuza ide preko gola. Početak drugog poluvremena u potpunosti