Orlovi prejaki za „studente“

Vesti online 17.08.2020  |  M. N.

Beli orlovi iz Dajanele vratili su se sredinom prošle sedmce u pobednički ritam. U okviru 7. kola Druge državne lige Zapadne Australije, srpski klub je na domaćem terenu ostvario ubedljvu pobedu protiv Kurtin Univerziteta – 5:1 (1:1). Promocija Despotovskog “Sedmica“ juniora Druga liga zapadne Australije

Tim trenera Bobija Despotovskog tražio je dobitnu kombinaciju tokom celog prvog poluvremena, u kojem je posle prosečne i uglavnom ravnopravne igre rezultat bio izjednačen. Rizidis je doveo srpski klub u vođstvo u 14. minutu, ali je samo šest minua kasnije Masranga anulirao prednst domaćina. U nastvku je viđena potpuno drugačija slika na terenu. Orlovi su se razleteli po terenu i počeli da melju suparnika. Otpor „studenata“ konačno je popustio u 53. minutu, kada je