Superliga Srbije: Nakon bledog izdanja Zvezde u prvom poluvremenu, šampioni Srbije nastavili trijumfalan niz! (VIDEO)

Hot sport 21.08.2020  |  Darko Lučić

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Novom Sadu ekipu Proletera sa 0:1 u 5. kolu Superlige Srbije.

Teškom mukom je tim Dejana Stankovića došao do tri boda u slabo sazdržajnom meču, bez mnogo prilika i uzbuđenja. Junak je, po ko zna koji put, bio Mohamed El Fardu Ben pogotkom iz slobodnog udarca u 76. minutu. PROČITAJTE JOŠ: SPORNA SITUACIJA U NOVOM SADU: Pankov je povučen za dres u šesnaestercu Proletera, sudija ostao nem! (VIDEO) Sam početak utakmice obeležio je miran tempo kao i opipavanje snage protivnika. Koliko je neefikasno bilo prvo poluvreme govori i