Lejkersi i Milvoki se pribrali, šuterski rekord Hjustona! Minesota nije igrala, ali je pobednik večeri!

Sportske.net 21.08.2020  |  Sportske.net

Favoriti uzvratili, nova sjajna partija Vučevića nije bila dovoljna. Hjuston šutirao do besvesti, ali dobio odbranom. Izvučena draft lutrija...

Lejkersi nisu dozvolili iste greške, nakon poraza u prvom meču, rasturili su Blejzerse i izjednačili na 1:1. Entoni Dejvids je dominirao, završio sa 31 poenom i 11 skokova, od toga je 21 dao do poluvremena. On je postao treći igrač u istoriji franšize koji je za manje od 30 minuta dao 30+ koševa. Džabar je to poslednji učinio protiv Bostona. Lejkersi su pogodili 14 trojki, bilo je +17 na poluvremenu, stegli su odbranu, Lebron je završio sa 10 poena, 7 asistencija,