Tri utakmice - 10 golova u Prvoj ligi Srbije! Grafičar ostao bez dva boda u 90. minutu

Mozzart sport 22.08.2020

IMT u poslednjim trenucima meča odneo bod iza južne trbine stadiona Rajko Mitić - 2:2

DrEfikasan dan u Prvoj ligi Srbije. Na ukupno tri današnje utakmice palo je čak 10 golova ili 3,3 po utakmici u proseku, a na čak dva meča postignuta su po četiri pogotka. Identičnim rezultatom (2:2) završeni su okršaji između Dubočice i Radničkog iz Kragujevca, odnosno Grafičara i IMT-a, dok je Kabel sa 2:0 savadao Slobu u Kraljevu. Najdramatičnije je bilo iza zapadne tribine stadiona Rajko Mitić, gde je u utakmici sa dosta preokreta IMT stigao do boda