Minimalac Partizana protiv ‘tvrdih’ letonaca: Natho sa ‘bele tačke’ odveo Partizan u drugo kolo kvalifikacija za LE! (video)

Hot sport 27.08.2020
Minimalac Partizana protiv ‘tvrdih’ letonaca: Natho sa ‘bele tačke’ odveo Partizan u drugo kolo kvalifikacija za LE…

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu RFS-a rezulatom 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crno-beli opravdali su ulogu favorita i minimalnim rezulatom uspeli da se domognu drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. U prvom poluvremenu ekipa iz Humske imala je nekoliko šansi, najpre u 24. minutu Natho je izašao sam ispred golmana RFS-a ali mu je šutirao u noge. FOTO: FK Partizan Kako je vreme prolazilo, crno-beli su sve više pritiskali, ali nisu usplevali da dođu do prave šanse. U 34. minutu Sadik je pokušao sa nekih 25 metara da ugrozi gol gostiju, ali