Katai ‘eksplodirao’: Het-trik Zvezdinog ofanzivca za manje od pola sata! (video)

Hot sport 30.08.2020  |  Vladimir Andonov

Crvena zvezda u 6. kolu Superlige Srbije dočekuje TSC, a već na poluvremenu crveno-beli vode sa 3:0.

Šampion Srbije je načeo goste iz Bačke Topole u 20. minutu. Bila je to jednostavna, samim tim i veoma lepa akcija koju je u pogodak pretvorio Aleksandar Katai, ispostaviće se, apsolutni gazda na terenu u prvom delu. Povratnik među crveno-bele je pokrenuo napad, diblingom izbacio iz igre jednog protivničkog igrača i poslao loptu na desni bok Milanu Gajiću. Desni bek šampiona je iz prve, inteligentno vratio loptu na ivicu šesnaesterca, a Katai na isti način pogodio