Ništa od derbija, zvezda petardom deklasiral TSC: Kataijev het-trik za poluvreme u senci stravične povrede golmana - ostali urezani krvavi tragovi kopačke /video/

Sportal blic 30.08.2020  |  P. L.
Ništa od derbija, zvezda petardom deklasiral TSC: Kataijev het-trik za poluvreme u senci stravične povrede golmana - ostali…

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su TSC sa 5:0 (3:0) u šestom kolu Superlige i nastavili sjajan niz u domaćem šampionatu.

Oba tima su imala evropska gostovanja u ovoj nedelji, što je više problema očigledno napravio timu Zoltana Saba koji je ubedljivo izgubio. Epitet superligaškog derbija mogao je da se koristi jedino tokom prvih dvadesetak minuta kada je TSC parirao crveno-belima, međutim u ostalom delu utakmice videle su se sve boljke tima iz Bačke Topole koji je u četvrtak imao utakmicu kvalifikacija za Ligu Evrope od koje se očigledno nije dovoljno odmorio. Mrežu rivala načeo je i