Povezane vesti

Katai: Pobeda za mirnu pauzu, moglo je da bude i ubedljivije

Katai: Pobeda za mirnu pauzu, moglo je da bude i ubedljivije

Sportski žurnal 31.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai rekao je da je važno što su crveno-beli ostvarili trijumf pred reprezentativnu pauzu. Ekipa Dejana Stankovića sinoć je pobedila TSC 5:0 u šestom kolu Superlige, a trostruki strelac bio je Katai. "Nije čest… »
Željko Gavrić: Gol za samopouzdanje

Željko Gavrić: Gol za samopouzdanje

Hot sport 31.08.2020
Krilni napadač Crvene zvezde Željko Gavrić izneo je utiske posle postignutog drugog gola u crveno-belom dresu i pobede nad ekipom TSC-a rezultatom 5:0 u okviru 6. kola Superlige Srbije. – Presrećan sam prvenstveno zbog dobre igre celog tima, a onda… »
Željko Gavrić: Gol za samopouzdanje

Željko Gavrić: Gol za samopouzdanje

Sportski žurnal 31.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde Željko Gavrić rekao je da je srećan i zbog pobede svog tima protiv TSC-a i zbog postignutog gola. Zvezda je slavila 5:0 u šestom kolu Superlige, a jedan gol postigao je i Gavrić. "Presrećan sam prvenstveno zbog dobre igre… »
Katai obeležio šesto kolo Superlige

Katai obeležio šesto kolo Superlige

Sportske.net 31.08.2020
Zaslužena nagrada. Najbolji igrač 6. kola Linglong Tire Superlige Srbije je Aleksandar Katai, asistent i trostruki strelac u ubedljivoj pobedi Crvene zvezde nad ekipom TSC-a u Beogradu 5:0. Crvena zvezda je neočekivano ubedljivo stigla do sva tri boda… »
Katai: TSC pružio sjajan otpor, sledi zasluženi odmor

Katai: TSC pružio sjajan otpor, sledi zasluženi odmor

Nova 31.08.2020
Aleksandar Katai, ofanzivac Crvene zvezde, het-trikom u prvom poluvremenu susreta sa TSC trasirao je novu pobedu crveno-belih (5:0). Lucidni fudbalski arhitekta po završetku susreta, istakao je zadovoljstvo zbog ličnog učinka, ali i još jedne pobede u… »
Katai sa osmehom na licu: Ne postižem često het-trikove, ne mogu da izdvojim najdraži pogodak (video)

Katai sa osmehom na licu: Ne postižem često het-trikove, ne mogu da izdvojim najdraži pogodak (video)

Hot sport 31.08.2020
Trostruki strelac na jučerašnjem meču u ubedljivoj pobedi Crvene zvezde nad TSC-om (5:0), bio je Aleksandar Katai, a lucidni vezista nije mogao da sakrije osmeh posle meča. – Nije čest slučaj da postižem het-trikove, ovo mi je drugi ili treći u… »
Katai posle het trika: Ne dešava mi se ovo često i neću da izdvajam omiljeni gol (video)

Katai posle het trika: Ne dešava mi se ovo često i neću da izdvajam omiljeni gol (video)

Večernje novosti 31.08.2020
JUNAK Zvezdine utakmice protiv TSC je Aleksandar Katai. Iskusni igrač tima Dijana Stankovića je pobedi protiv ekipe iz Bačke Topole učestvovao sa tri gola, od ukupno pet (5:0). - Utakmica je bila odlična. Prezadovoljan sam kako smo odigrali. Imali… »
35 Golova kataija u zvezdi: Kada ovako igra - niko ne može da ga zaustavi!

35 Golova kataija u zvezdi: Kada ovako igra - niko ne može da ga zaustavi!

Mondo 31.08.2020
"Ovo su bili veoma bitni golovi za nas, tako da sam zaista prezadovoljan". kazao je fudbaler iz Srbobrana. "Ovo su bili veoma bitni golovi za nas, tako da sam zaista prezadovoljan". kazao je fudbaler iz Srbobrana. Crvena zvezda na pauzu ide spokojna… »
Ništa od derbija, zvezda petardom deklasiral TSC: Kataijev het-trik za poluvreme u senci stravične povrede golmana - ostali…

Ništa od derbija, zvezda petardom deklasiral TSC: Kataijev het-trik za poluvreme u senci stravične povrede golmana - ostali…

Sportal blic 30.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su TSC sa 5:0 (3:0) u šestom kolu Superlige i nastavili sjajan niz u domaćem šampionatu. Oba tima su imala evropska gostovanja u ovoj nedelji, što je više problema očigledno napravio timu Zoltana Saba koji je… »
"Nisam nikada sumnjao u ove momke": Stankoviće emotivan nakon ubedljive pobede: Ne odustajemo iako sumnjaju da smo tim

"Nisam nikada sumnjao u ove momke": Stankoviće emotivan nakon ubedljive pobede: Ne odustajemo iako sumnjaju da smo tim

Sportal blic 30.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su sa 5:0 porazili TSC u šestoj rundi Superlige, i nakon osam pobeda iz isto toliko mečeva na startu nove sezone prijaće im pauza tokom reprezentativnog perioda. Crveno-beli su igrali odlično, a Dejan Stanković je… »
Pukla petarda na marakani: Rapsodija Zvezde protiv TSC-a, het-trik Kataija

Pukla petarda na marakani: Rapsodija Zvezde protiv TSC-a, het-trik Kataija

Večernje novosti 30.08.2020
FUDBALERI Crvene zvezde pregazili su TSC sa 5:0 na stadionu "Rajko Mitić" u šestom kolu Superlige Srbije. Sigurno da bi navijači crveno-belih voleli da im ekipa izgleda uvek ovako kao na ovoj utakmici. Posebno je briljirao Aleksandar Katai koji je od… »
Zvezda slavi pad Mila: Posle pobede nad TSC-om, sa razglasa puštena čuvena crnogorska pesma (video)

Zvezda slavi pad Mila: Posle pobede nad TSC-om, sa razglasa puštena čuvena crnogorska pesma (video)

Večernje novosti 30.08.2020
FUDBALERI Crvene zvezde pregazili su TSC sa 5:0 na stadionu "Rajko Mitić" u šestom kolu Superlige Srbije, a na kraju meča sa razglasa je puštena pesma "Oj junačka svijetla zoro" u čast pobede opozicije na izborima u Crnoj Gori. Iako zbog virusa… »
Magiko se poigravao: Het-trik Kataija u ubedljivoj pobedi Zvezde nad TSC-om

Magiko se poigravao: Het-trik Kataija u ubedljivoj pobedi Zvezde nad TSC-om

Večernje novosti 30.08.2020
KOME još nije bilo jasno zašto ga zovu Magiko, mogao je danas lepo da se uveri. "Plesao" je raspoloženi Aleksandar Katai na praznoj "Marakani", sa lakoćom je postigao het-trik već u prvom poluvremenu i najavio ubedljiv trijumf šampiona u derbiju… »

Vesti dana »