Орлови, не морате пуно да бринете! Халанд јесте погодио, али Норвежани дотучени на домаћем терену од Аустрије! Видео

Курир 04.09.2020

Фудбалска репрезентација Норвешке изгубила је вечерас од Аустрије са 2:1, у првом колу нове сезоне Лиге нација.

Норвешка ће за три дана играит против Северне Ирске, а потом јој у октобру следи полуфинални дуел баража за Европско првенство са Србијом. Дуел Норвешке и Србије играће се 8. октобра у Ослу. Аустрија је имала два гола предности против Норвешке, а стрелци су били Михаел Грегорич у 35. и Марсел Забицер у 54. минуту из пенала. Гол за Норвешку на почетку Лиге Б дао је Ерлинг Халанд у 66. минуту. Северна Ирска је играла 1:1 са Румунијом у гостима, иако је губила и имала