NBA liga: Jokiću dabl-dabl, Denveru pobeda! Toronto izjednačio protiv Bostona (video)

Večernje novosti 06.09.2020  |  Novosti online

DOŠLI su košarkaši Denver Nagetsa do izjednačenja protiv LA Klipersa u drugoj utakmici polufinalne konferencija sa 110:101. Toronto je takođe izjednačio protiv Bostona.

Denver je meč od samog starta shvatio dosta ozbiljnije od prethodnog. Posebno su raspoloženi bili Nikola Jokić i Džamal Marej, dok su Klipersi u samom uvodu u meč bili nesigurni. Već posle pet minuta Denver dolazi do dvocifrene prednosti. Dok je ona nastavila da raste. Najbolje o motivisanom napadu govori podatak da su postigli Nagetsi 44 poena u prvoj četvrtini. Posle pet minuta imali su 16:4, da bi pred kraj četvrtine imali velikih 41:21, da bi je završili sa