Meloun nezadovoljan nakon meča: ‘Imali smo veliku prednost, bez Mareja ne stižemo nigde’

Hot sport 08.09.2020  |  Dimitrije Nišavić

Nakon poraza Denvera i sjajne partije Nikole Jokića oglasio se i šef stručnog štaba.

Nije zadovoljan utakmicom poznati trener. Smatra da je defanziva loša, a da je pobednika presudila igra u tranziciji u kojoj je ekipa Klipersa bila mnogo kvalitetnija. –Ispustili smo pobedu. Prvo smo imali prednost od 12 poena u drugoj četvrtini. Oni su serijom 12:2 stigli na dva poena minusa na poluvremenu. Potpuno su okrenuli momentum na svoju stranu. Ponovilo nam se to i na kraju meča sa tih 23:10. U finišu u napadu nismo mogli ništa da pogodimo. U poslednjem