Hrvati posle mundijala ne mogu da dođu sebi Posle Portugala, razbila ih i Francuska! 8 komada u mreži vatrenih na 2 meča

Kurir 08.09.2020

Fudbaleri Francuske pobedili su večeras na svom terenu selekciju Hrvatske sa 4:2, u drugom kolu najjače divizije Lige nacija.

U reprizi finala Svetskog prvenstva, Hrvatska je povela golom Dejana Lovrena u 17. minutu, ali je Francuska u finišu prvog poluvremena preokrenula rezultat. Antoan Grizman je izjednačio na 1:1 u 43. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi golman Hrvatske Dominik Livaković pogodio svoju mrežu za prednost svetskih šampiona. Josip Brekalo je u 55. minutu doneo izjednačenje Hrvatskoj, deset minuta kasnije Dajo Upamekano je pogodio za 3:2, a konačan rezultat postavio je