Murinjovi momci ispisali istoriju Premijer lige! Ono što su igrači Totenhema upravo uradili - niko nikada nije!

Sportal blic 20.09.2020

Nikada se do danas nije desilo da na jednom premijerligaškom meču neko postigne četiri gola, a sva četiri puta mu asistira isti saigrač.

A upravo su to uradili fudbaleri Totenhema, čiji je strateg . je poveo protiv "pevaca" golom Danija Ingsa u 32. minutu, imao to vođstvo do sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu, ni ne sluteći šta će se desiti. A dogodila se pobeda od 2:5. Prva četiri gola za goste iz Londona dao je , a sva četiri puta asistirao mu je Hari Kejn, prvi put u 45. minutu, a onda i u 47, 64. i 73. Kejn je tako postao tek šesti igrač u istoriji Premijer lige sa četiri asistencije