Paunović sa vrha tabele posmatra rivale: Reding nastavio sa pobedama, srpski stručnjak u sjajnom nizu (video)

Hot sport 26.09.2020  |  Vladimir Andonov

Reding koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović je ostvario treći trijumf u novoj sezoni Čempionšipa.

Ovog popodneva bio je bolji od Kardifa u gostima gde je slavio rezultatom 2:1 (0:0) Posle prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a već posle dva minuta igre u nastavku Reding je poveo. Strelac je bio iskusni defanzivac Majkl Morison. Sredinom drugog dela u strelce se upisao i najbolji napadač Paunovićevog tima, Portugalac Lukas Žoao. Sjajno se zagradio i oslobodio svog čuvara, a potom i zatresao mrežu. Kardif je uspeo da smanji zaostatak u 81. minutu preko Lija