Magija srpskog fudbalera: Fenomenalan pogodak i ubedljiva pobeda u prventsvu Italije (video)

Hot sport 27.09.2020  |  Dimitrije Nišavić

Majstorija veziste i ubedljiva pobeda Sasuola! U okviru drugog kola Serije A, sastali su se domaća Specija i Sasuolo.

Gosti su prikazali odličnu igru i ostvrili ubedljivu pobedu. Konačan rezultat je bio 1:4. Filip Đuričić je u 12. minutu doneo prednost svojoj ekipi. Prava majstorija viđena je na terenu u Italiji. Domaćin je uspeo da izjednači već u 30. minutu preko Galabinova. Rezultat se nije menjao do kraja prvog dela igre. Ipak gosti su pokazali kvalitet i postigli još tri gola. U 64. minutu sa bele tačke je bio precizan Berardi. Samo dva minuta kasnije prednost je povećao