Gol Đuričića u pobedi Sasuola nad Specijom, Juve do boda u Rimu sa desetoricom (video)

Sportski žurnal 27.09.2020

Sasuolo je sa 4:1 slavio u gostima u prvom meču nedeljnog programa drugog kola Serije A

Fudbaleri Sasuola pobedili su na gostujućem terenu Speciju sa 4:1, u utakmici drugog kola italijanskog prvenstva i preuzeli prvo mesto na tabeli. Sasuolo je poveo u 14. minutu golom srpskog fudbalera Filipa Đuričića, a osam minuta kasnije zbog ofsajda poništen je gol njegovog saigrača Frančeska Kaputa. Specija je izjednačila pogotkom Andreja Galabinova u 30. minutu, a u 58. minutu ponovo je poništen gol Kaputa i opet zbog ofsajda. Sasuolo je poveo u 64. minutu