PL - Drama u Londonu, Njukasl se spasio u poslednjem trenutku, Murinjo će biti besan!

Sportske.net 27.09.2020  |  Sportske.net

Ono što je trebalo da bude rutinska pobeda domaće ekipe, pretvorilo se u pravi pakao za Sparse.

U trećem kolu engleske Premijer lige, fudbaleri Totenhema remizirali su sa Njukaslom rezultatom 1:1. Od samog početka meča bilo je jasno ko će se pitati u Londonu, "pevci" su u prvih pet minuta zapretili dva puta. Igrao se 25. minut kada je Lukas Moura lepo ispratio akciju Kejna po levoj strani, Englez je dodao loptu u peterac, a Moura rutinski zatresao prazan gol. Nastavio je Totenhem sa opasnim napadima do kraja poluvremena, najbolja šansa bila je delo Sona koji