PSŽ ubedljivo do četvrte pobede u nizu: Nejmar briljirao, Parižani ‘spakovali’ šest golova Anžeu (video)

Hot sport 02.10.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su ubedljivu pobedu na startu šestog kola francuske Lige 1 protiv Anžea rezultatom 6:1 (2:0).

Nejmar je bio dvostruki strelac i asistent, pa mu je pripala nagrada za igrača utakmice. Domaćin je poveo u 7. minutu. Fantastičan pogodak postigao je desni bek Alesandro Florenci. Prednost je u 37. minutu duplirao Nejmar, nakon asistencije Mbapea, posle sjajnog solo prodora reprezentativca Francuske. Nejmar je drugi gol na utakmici postigao u 47. minutu. Natrčao je na odbitak i smestio loptu u mrežu. Prednost je pet minuta kasnije smanjio Traore. Goleadu je u 57.