Bog pogledao veliki Milan! Epski meč u Portugalu: Domaćin propustio nemoguće, slavni klub čudo spasilo eliminacije! Video

Kurir 02.10.2020

Fudbaleri Milana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evrope nakon što su na neverovatan način pobedili portugalski Rio Ave.

"Rosoneri" su poveli u 51. minutu i činilo sedaće oprasvdati ulogu favorita bez većih problema. Međutim domaćin nije mislio tako. Najpre su izjednačili golom Heraldesa i meč je otišao u produžetak. Na startu dodatnih 30 minuta Želson je pogodio za 2:1 i sve do 120. minuta Rio Ave je imao prednost. Istu prednost nisu uspeli da sačuvaju pošto je Hakan Čalhanolu u drugom minutu nadoknade realizovao penal, nakon nepotrebnog i nesmotrenog igranja rukom u šesnaestercu