Bura na mrežama, ali ekspert tvrdi, ovo JESTE penal za Zvezdu: ''Ne mora da padne''!

Sportske.net 05.10.2020  |  Sportske.net, TV Arena Sport

Zvezdina pobeda sinoć nije bila dovedena u pitanje, ali opet se pojavila jedna sporna situacija koja je izazvala brojne reakcije.

Crvena zvezda je sinoć na ''Marakani'' savladala Napredak sa 3:0, prva dva gola postignuta su već u prvih deset minuta i već je tada sve bilo jasno, a konačan rezultat postavljen je sa bele tačke, golom Mirka Ivanića u drugom poluvremenu. Taj penal, međutim, jeste ono o čemu se najviše priča posle ovog meča. Dosuđen je posle prodora nad Srđanom Spiridonovićem, koji je prilično zakasnio sa padom posle kontakta sa protivničkim igračem, pa je bilo i mnogo